SlovenskýEnglish

Kúria u bociana

V súčasnosti sa v obci nenachádza špecializované ubytovacie zariadenie.

Návštevníci obce majú možnosť ubytovať sa aj na súkromí, resp. v chatách nachádzajúcich sa v katastrálnom území obce. Ide o tri chaty, ktoré sa vyznačujú rôznym stupňom vybavenia.

Stravovacie a reštauračné služby

Stravovacie a reštauračné služby sú poskytované v miestnych pohostinstvách, ako aj niektorých ubytovacích zariadeniach. V obci chýba reštauračné zariadenie, ktoré by v tradičnom prostredí poskytovalo príležitostným ale aj ostatným návštevníkom obce tradičné jedlá typické pre túto oblasť.
Stravovacie služby by mohli byť doplnené ochutnávkou tunajších vín a ovocných destilátov, ktoré sú pre túto obec typické.

 23.05.2019

Je v štýle dedinskej šľachtickej kúrie. Ponúka ubytovanie v príjemne zariadených izbách s klenbovými stropmi. Hostia majú k dispozícii celý objekt. Jej kapacita je 10 osôb. K dispozícii je 2 štvorlôžkové izby , 1 dvojlôžková izba, 1 sedliacka kuchyňa na posedenie, 1 vybavená kuchyňa (chladnička, mikrovlnná rúra, plynový šporák, šporák na tuhé palivo) 1 kúpeľňa s WC, špajza, predsieň, vínna pivnica, terasa. Izby sú vykurované kachľami na tuhé palivo a elektrickými ohrievačmi. K uvedenému ubytovaniu sú poskytované nasledujúce doplnkové služby: požičovňa bicyklov, možnosť stravovania, sprievodcovské služby, parkovanie v uzavretom dvore.

Je v štýle dedinskej šľachtickej kúrie. Ponúka ubytovanie v príjemne zariadených izbách s klenbovými stropmi. Hostia majú k dispozícii celý objekt. Jej kapacita je 10 osôb. K dispozícii je 2 štvorlôžkové izby , 1 dvojlôžková izba, 1 sedliacka kuchyňa na posedenie, 1 vybavená kuchyňa (chladnička, mikrovlnná rúra, plynový šporák, šporák na tuhé palivo) 1 kúpeľňa s WC, špajza, predsieň, vínna pivnica, terasa. Izby sú vykurované kachľami na tuhé palivo a elektrickými ohrievačmi.
K uvedenému ubytovaniu sú poskytované nasledujúce doplnkové služby: požičovňa bicyklov, možnosť stravovania, sprievodcovské služby, parkovanie v uzavretom dvore.